Medicare Showdown cd

Oprócz zablokowania obniżki opłat za leczenie w 2008 r., Prawo eliminuje również kolejną obniżkę opłat planowych o 5,4% w 2009 r. I zamiast tego upoważnia do zwiększenia o 1,1% w przyszłym roku. Dzięki płatnym reklamom w republikańskich senatorach, którzy po raz pierwszy głosowali przeciwko projektowi, AMA wywarła silną presję na tych ustawodawców, aby przeszli na stronę. Spośród republikańskich senatorów, którzy początkowo sprzeciwiali się temu środkowi, 9 (z których większość ma reelekcję w 2008 r.) Zmieniło swoje głosy, w tym Lamar Alexander z Tennessee (który zajmuje drugie miejsce w kierownictwie Senatu w Republice Republikańskiej), Saxby Chambliss z Georgii, Bob Corker z Tennessee, John Cornyn z Teksasu, Kay Bailey Hutchison z Teksasu, Johnny Isakson z Georgii, Mel Martinez z Florydy, Arlen Specter z Pensylwanii i John Warner z Virginii. Oryginalny głos Cornyna nie tak zdenerwowany Texas Medical Association, że grupa działania politycznego grupy wycofał swoje poparcie dla jego kandydatury na reelekcję. W liście do Cornyna dr Manuel Acosta, przewodniczący komitetu politycznego stowarzyszenia, powiedział, że jego grupa była oburzona, że podjąłeś decyzję, by podążać za administracją Busha i głosowałeś za ochroną towarzystw ubezpieczeń zdrowotnych kosztem amerykańskiej firmy. seniorzy, osoby niepełnosprawne i rodziny wojskowe.
Chociaż kwestia honorariów lekarzy Medicare zyskała najwięcej uwagi mediów, nowa ustawa zawiera wiele innych przepisów, które sprawiły, że była to najbardziej nacechowana lobbystycznie miarą zdrowia podczas tej sesji Kongresu. Szczególne znaczenie dla lekarzy ma przyznawanie premii w wysokości od 0,5 do 2,0% dla lekarzy, którzy zamawiają receptę drogą elektroniczną w latach 2009-2013. Lekarze, którzy uczestniczą w Medicare, ale nie przepisują e-recept w 2012 r., Obniżą opłaty za Medicare o 2%. Ustawa oferuje także dodatkowe zachęty dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej do wykonywania zawodu na obszarach o niedostatecznym poziomie opieki zdrowotnej oraz ustanawia program informacji zwrotnych dla lekarzy, w ramach którego Medicare wykorzysta dane swoich roszczeń, aby przekazać lekarzom poufne raporty na temat zasobów, którymi posługują się, aby opiekować się beneficjentami Medicare.
Chociaż tymczasowa korekta opłat za leczenie złagodzi bezpośrednie obawy wielu lekarzy, problem wynagrodzeń pozostaje nierozwiązany przez dłuższy czas. Nikt nie jest usatysfakcjonowany obecną formułą, według której Medicare oblicza honorarium lekarza, ale Kongres zawahał się, aby działać z powodu ogromnej ceny, która byłaby związana z każdą zmianą uznawaną za akceptowalną zarówno dla decydentów, jak i lekarzy. Członkowie Kongresu wezwali grupy lekarzy do opracowania własnych propozycji, ale ponieważ jakikolwiek opłacalny plan z pewnością spowoduje, że zarówno zwycięzcy, jak i przegrani, zorganizowana medycyna również nie będzie działać. Tak więc, na razie, roczne Band-Aids nadal będą standardem opieki nad nieszczęściami Medicare.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0805760) został opublikowany na stronie www.nejm.org 16 lipca 2008.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

[podobne: incidur spray, orofar max cena, luxmed migdałowa ]

Powiązane tematy z artykułem: incidur spray luxmed migdałowa orofar max cena